سوئیت دوخوابه همکف
سوئیت دوخوابه همکف
سوئیت دوخوابه همکف
سوئیت دوخوابه همکف
سوئیت دوخوابه همکف

سوئیت دوخوابه همکف

کداقامتگاه : 144
5 امتیاز از 1 رای
4 نفر
2 اتاق
50 متر
1 پارکینگ

درباره اقامتگاه

سوئیت دوخوابه همکف

این اقامتگاه یک سوئیت مبله در بهترین نقطه شهر تبریز و مشرف به پارک ائل گلی که با بزرگترین دریاچه مصنوعی منطقه عنوان معروف ترین جاذبه گردشگری این شهر را به خود اختصاص داده است می باشد که با مساحت پنجاه متر مربع دارای دو اتاق خواب بوده و امکان پارک یک خودرو را دارد همچنین آشپزخانه این سوئیت مبله کاملا مجهز بوده و تمام وسایل مورد نیاز جهت پخت و پز و آشپزی در آن تدارک دیده شده است سیستم سرمایش این سوئیت مبله از نوع کولر آبی و برای گرمایش نیز بخاری گازی در نظر گرفته شده است.

تلفن هماهنگی و رزرو

09033339801


فضای خواب

برای فضای خواب این واحد اقامتی که دارای دو اتاق خواب می باشد نسبت به گنجایش چهار نفری آن ، دو تختخواب دبل و رختخواب به تعداد مورد نیاز پیش بینی شده است که در صورت افزایش تعداد میهمانان امکان ارائه رختخواب حداکثر تا پنج نفر وجود دارد.


ظرفیت اقامتگاه

ظرفیت اسمی و استاندارد این اقامتگاه چهار نفر تعیین شده است که در صورت پرداخت هزینه نفرات مازاد بر ظرفیت اسمی امکان پذیرش تا سقف پنج میهمان در این سوئیت مبله وجود دارد. هزینه هر شب اقامت در این سوئیت مبله با احتساب چهار نفر میهمان مبلغ صد و پنجاه هزار تومان خواهد بود. این واحد اقامتی در سایت تبریز سوئیت با عنوان سوئیت دوخوابه همکف و کد شناسائی 144 به ثبت رسیده است.